Menu
Your Cart

Hakkımızda

Türkiye de ve Uluslararası alanda yenilikleri çok sıkı takip eden genç ve dinamik ekibimizle A'dan Z'ye Herşey olarak, Elektronikten dekorasyona, kozmetikten anne bebek ürünlerine, modadan süpermarkete kadar tüm kategorilerdeki ürünleri müşterilerimizle buluşturuyor Müşterilerimize ve satıcılarımıza kusursuz bir E-ticaret farkını ve sağladığı imkânları güvenli alışverişe olanak sağlayan Sıfır Risk Sistemi ile  deneyimi yaşatmak için  Kapalı Çarşı kültürünü, veri ve tecrübemizle harmanlayarak ekibimizle beraber internet ortamına taşıyoruz.

Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, KOBİ ve bireysel satıcıların yanı sıra yerli ve yabancı yüzlerce büyük markanın mağazalarına ev sahipliği yapıyor on binlerce işletmeyi bir araya getirecek pazaryeri modelimizle, sektörün gelişimine ve dijital dönüşüme liderlik edeceğiz.

Bir teknoloji şirketi olarak; İnovasyon ve girişimcilik ruhuyla sürdürdüğümüz yolculukta ticarette fırsat eşitliği sağlayarak herkes için yeni iş olanakları yaratarak bu teknolojinin yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyoruz. Girişimcilerin evde ürettiği ürünleri satmak isteyenleri ya da kendi mağazasındaki ürünleri online dünyaya açmayı hayal edenleri, büyük markalarla aynı platformda milyonlarca kullanıcıyla buluşturacağız ve A'dan Z'ye Herşey çatısı altında birçok farklı dernek ve sivil toplum kuruluşuna destek verecek; toplumsal gelişime katkıda bulunacağız. 

Web tarayıcısı deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.